Primo Victoria


#1 2010-10-12 11:49:24

 simmon91

Administrator

2911656
Skąd: Ostrów Wlkp
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Mój pierwszy raz...

Oczywiście tytuł wątku dotyczy się gry haha ;P

Hmm... o ile mnie pamięć nie myli to pierwszy raz zarejestrowałem się na Ika ponad rok temu, niestety nie miałem doświadczenia w tego typu grach więc sobie budowałem i budowałem, aż w końcu ktoś mnie zaczął atakować więc się zniechęciłem i przerwałem grę. Później zacząłem bawić się w inne gry np Plemiona i zrozumiałem że wojsko jest najważniejsze, po czasie jednak i Plemiona mi się znudziły. Przypadkiem wpadłem na stronę Ikariam i zobaczyłem że niedługo powstaje nowy świat więc pomyślałem że zacznę od początku i będę miał szanse jeśli wystartuję równo z innymi. No i w dzień startu zarejestrowałem się i zrzuciło mnie na wyspę z marmurem ;P Pamiętam że pierwszym graczem który mnie zaatakował był bubudu hehe ;P Już na początku założył sojusz jednak nie miałem jeszcze ambasady więc dołączyłem do PV nieco później. Jak na razie muszę przyznać że świetnie mi się gra na Sigma. Poza tym świetną atmosferę tworzy każdy z sojuszu :-)

Offline

 

#2 2010-10-13 08:33:13

 patryQ

Nowy użytkownik

25413522
Skąd: TYCHY
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...

ja jakieś 2 lata temu przeglądałem jakąś stronkę i pojawiła się reklama IKARIAMa weszłem zobaczyłem co i jak i się zalogowałem grałem ok. roku ale potem przestałem grać i jakieś 2,3 miesiące temu przypadkiem kliknęło mi się na reklamę IKA i tak z ciekawości zobaczyłem jakie są światy i się zalogowałem znowu  ale teraz na SIGMIE

Offline

 

#3 2010-10-13 16:39:36

mateusz_matis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...

no to ja
gram już chyba od 2 lat
pierwszy mój świat to Beta
niedawno znów zacząłem grać gdy z ciekawości wlazłem na ika i zauważyłem że jest nowy świat
zalogowałem się

Offline

 

#4 2010-10-13 20:08:42

Chio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...

A u mnie to w zasadzie mąż grał na Epsilonie i ja żeby troszkę podzielić Jego zainteresowania wpadłam na pomysł,żeby też pograć na Ika.To było ponad 2 lata temu.
Pierwszy był serwer Xi......potem przejęłam konto męża na Epsilonie, potem......Omi, Pi i Sigma
No i niestety kwalifikuje się to pod chorobę hahhaha- psychiczną jakby ktoś miał wątpliwości

Ostatnio edytowany przez Chio (2010-10-13 20:09:36)

Offline

 

#5 2010-10-13 20:13:02

 patryQ

Nowy użytkownik

25413522
Skąd: TYCHY
Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Mój pierwszy raz...

woo to jak to się pod chorobę kwalifikuje to do czego kwalifikuje się mój skrajny przypadek... HA HA HA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.am6.pun.pl www.wrestingpbf.pun.pl www.adw.pun.pl www.naruto-shuriken.pun.pl www.transformersclub.pun.pl